אתר הכרויות חינם דייט 4 לוב

אתר ההכרויות Date4Love מציע לכל הפנויים פנויות בישראל מגוון רחב של אפשרויות, שימוש בכל תכונות האתר בחינם, בשונה מאתרי הכרויות אחרים שבהם רק ההרשמה היא בחינם ועל מנת לשלוח הודעות או להשתמש בתוכנת צ'אט או וידאו צ'אט או שליחת קריצה או מתנה לחברים באתר הכרויות עליהם לשלם דמי מנוי.

אז מי אנחנו בעצם?

אתר הכרויות בחינם Date4Love פתוח לכולם מלבד נשואים ונשואות ואנשים אשר מצהירים בפרופיל שהם מחפשים הכרויות לסטוצים או שמראש מגבילים את הקשר ללא רציני, עבורם יש אתרים אחרים ברשת :)

בנוסף אין הגבלת גיל באתר או רמת השכלה ולמרות זאת באתר הכרויות בחינם דייט4לוב תוכלו למצוא פנויים ופנויות איכותיים, גם אקדמאים, סטודנטים, הכרויות רוסיות, צברים וגם הכרויות אתיופים. ישנם הרבה פנויים ופנויות בודדים,אולי יש להם הרבה חברים וחברות,ואולי  גם יש להם תפקיד חשוב במקום העבודה,אבל כשהם מגיעים לבית ריק  כולם מרגישים בודדים .

היום בעידן האינטרנט ואתרי הכרויות בחינם לא חייבים להיות בודדים, קחו יוזמה והירשמו לאתר הכרויות בחינם באינטרנט,ותראו כמה קל למצוא אהבה וקשר רציני. להירשם לאתר הכרויות בחינם זה ממש פשוט, כל שעליכם לעשות הוא לחפש אתר הכרויות בחינם שמתאים לכם למלא פרופיל אישי ובתוך זמן קצר לא תאמינו איך לא עשיתם זאת כבר קודם. רוב האנשים שרשומים לאתרי הכרויות בחינם הם בדיוק כמוכם פנויים ופנויות המחפשים אהבה ,בן\בת זוג לחלוק איתו את החים הקצרים שיש  לנו אז למה לבד אם אפשר ביחד?

כיום ישנם הרבה זוגות נשואים שהכירו דרך אתר הכרויות בחינם ,אתרי הכרויות בחינם היום מאוד נפוצים בכל העולם,וזו אחת מדרכי הכרויות הכי מקובלות היום למצוא בן\בת זוג לקשר רציני וגם לחתונה. בעבר הרבה אנשים היו מסתירים את העובדה שהם רשומים באתר הכרויות בחינם,אולם כיום אנשים לא רק שאינם מסתירים זאת ,אלא אפילו ממליצים לחברים על אתר הכרויות בחינם כזה או אחר. אם פעם היה נהוג לצאת לפגישה עיוורת ,עם מישהו שאנו לא מכירים,בלי לדעת אפילו איך הוא נראה אתרי הכרויות בחינם פתרו לנו את הבעיה, שכן רוב החברים באתרי הכרויות המחפשים קשר רציני, זוגיות ואף חתונה, שמים תמונה שלהם באתר הכרויות או לפחות שולחים במייל,דבר שיכול למנוע הרבה אי נעימויות שהיו בעבר.

מסקנה אתר הכרויות בחינם זה נוח, זה הרבה יותר טוב מפגישה עיוורת והרבה יותר זול משידוכי פנויים ופנויות....

האם אתר הכרויות בחינם "פחות רציני"?

ההבדל העיקרי או אולי היחיד בין אתר היכרויות בחינם לאתר הכרויות  שכן עולה כסף, הוא המחיר. ברוב המקרים, אתר הכרויות בחינם מציע לכם את אותם שירותים כמו אתר הכרויות בתשלום, רק שבאתרי הכרויות בחינם לא תשלמו על חברות בהם כסף כלל. הרי בכל מקרה, תמצאו בחלק מהמקרים אנשים שרשומים למספר אתרי הכרויות, גם מי שרשום לאתר הכרויות בתשלום, עדיין ירשום את עצמו לאתר הכרויות בחינם על מנת להגדיל את הסכויים למציאת קשר.

כאשר קיימת אפשרות דומה כאתרי הכרויות חינם לא תמיד מובן למה אנשים עדיין מוכנים להוציא מאות שקלים על אתרי הכרויות בתשלום. נהוג לחשוב שאתרי הכרויות בתשלום מציעים למשתמשים חברים רציניים יותר או איכותיים יותר, אך  מבירור עם גולשים רבים  מסתבר כי לא תמיד זה נכון ,ישנם אנשים רבים שלא מכירים את עולם אתרי ההיכרויות  ולא ממהרים לשלם כסף על כך. לכן אתר  היכרויות בחינם מציע מגוון רחב של אנשים, אשר תוכלו להכיר, שיתכן ולא תמצאו באתרי הכרויות בתשלום. היכרות עם משתמשים אחרים של אתרי הכרויות בחינם תעזור לכם להימנע ממצבים  ודייטים לא נעימים.

אנשים רבים יותר מעדיפים אתרי הכרויות בחינם על פני אתרים בתשלום, מטעמי חסכון. כתוצאה מכך, קהל המשתמשים באתרי היכרויות חינם גדל, בעוד שכמות המשתמשים באתרי הכרויות שבתשלום יורדת עם השנים. אנשים באתר הכרויות בתשלום לא תמיד מחדשים את המנוי וכך הם נשארים מנויים באתרי הכרויות בתשלום אך ללא יכולת לשלוח הודעות ולכן יש יותר סיכויים למצוא את אהבת חייכם דרך אתר היכרויות בחינם, מאשר באתר בתשלום, שמכיל קהל מצומצם של חברים פעילים.

אתרי היכרויות חינם מספקים את אותם שירותים כמו אתרי היכרויות בתשלום,לכן אתר הכרויות חינם וללא דמי מנוי נראה כאלטרנטיבה.

מדוע פרופיל חדש באתר הכרויות זוכה ליותר פניות?

ישנה תחושה כזו אצל גולשים רבים באתרי הכרויות שברגע שנרשמים לאתר הכרויות חדש, נראה כאילו אנו החברים היחידים באתר הכרויות אליו נרשמנו זה עתה.

יום אחד לאחר שנרשמנו לאתר הכרויות, נראה כאילו כל המין השני באתר צפה בנו וגילה התעניינות בפרופיל שלנו ואולי אף שלחו הודעה או קריצה -אנו מרגישים מחוזרים ושואלים את עצמינו איך לא נרשמנו לאתר הכרויות זה כבר קודם לכן? כמעט כל הודעה שנשלח תזכה גם לתגובה מהירה מהמין השני באתר הכרויות החדש אליו נרשמנו.  ישנו הסבר הגיוני לתחושה זו, אתם תכירו אותה בעצמכם והיא חוסר התלהבות מפרצופים שראיתם כבר את הפרופיל שלהם אין סוף פעמים ואין שום דבר חדש תחת השמש, לכן תמיד כשרואים פרופיל חדש באתר הכרויות,ישנו איזה ניצוץ קטן של ...הנה משהו חדש ובאופן טבעי מושך יתר תשומת לב מפרופילים אחרים באתר הכרויות אליו אנו רשומים.

נכון שבעת הרישום לאתר הכרויות כתבנו שאנו מחפשים אהבה, זוגיות וקשר רציני, אבל כמו ילדים אנו מחפשים גם ריגושים ורוצים קצת פרפרים בבטן בתהליך של מציאת בן הזוג, לכן כל "צעצוע" חדש שאנו מקבלים באתר הכרויות, או יותר נכון חבר חדש באתר יזכה ליותר "זמן משחק "מהצעצועים הישנים .

אתר הכרויות בחינם - אמין פחות?

ישנם פנויים פנויות רבים באתרי הכרויות שטוענים שאתר הכרויות בחינם פחות אמין מאתר הכרויות בתשלום ובאתר הכרויות בחינם ישנם יותר מתחזים מאשר באתרי הכרויות שהם לא בחינם.

פנויים ופנויות אלה טוענים כי מכיוון שאנשים באתר הכרויות בחינם לא משלמים, אין ודאות לגבי זהותם והם בעצם יכולים לרשום בכרטיס שלהם ככל העולה על רוחם. בכל אתרי ההיכרויות אין בקרה אמיתית לגבי זהות הגולשים הרשומים ואין התאמות מול פנויים ופנויות המשלמים באתר הכרויות, לכן גם אם מישהו רשום באתר הכרויות בתשלום אין הדבר מעיד על כך שכל הרשום לו בפרופיל אמיתי ובטח שלא מאומת מול אמצעי התשלום שבו נרשם לאתר הכרויות. ישנם אתרי הכרויות בחינם שבהם יש וידאו צ'אט ובכך אפשר לזהות אם אכן התמונה או הגיל מתאים לפרופיל ובכך להימנע מאי נעימות בדייט שאין אנו בטוחים לגבי זהות בן הזוג.

מסקנה - בכל אתרי הכרויות כדאי לנסות לאמת זהות החברים לפני יציאה לדייט בכל האמצעים העומדים לרשותנו באתר הכרויות כגון צ'אט, וידאו צ'אט וכן שליחת תמונה עדכנית לאימייל הפרטי שלנו.
 
לרוב אתרי הכרויות, רשתות חברתיות ומה שביניהם
עולם הפנויים פנויות מתחלק ל-3 קבוצות:


קבוצה א' -
אנשים המעוניינים בהכרויות בעיקר דרך האינטרנט.
מדוע? כי זה נוח, נגיש, יעיל וקל להתגבר על הביישנות שלפני ההכרות.
היכן מכירים? רשת חברתית, אתר הכרויות, צ'טים / פורומים. 
 
קבוצה ב' -
אנשים המעוניינים ב הכרויות  גם באינטרנט וגם מחוצה לו.
מדוע? כי כל הדרכים כשרות!
היכן מכירים? רשת חברתית, אתר הכרויות, צ'טים / פורומים וגם בעבודה, לימודים ומסגרות חברתיות.
  
קבוצה ג' -
אנשים המעוניינים בהכרויות אך ורק מחוץ לאינטרנט ופוסלים על הסף את דרך הכרות זו.
מדוע? כי יותר "מגניב" להגיד "הכרנו במסיבה" מאשר "הכרנו בפייסבוק" או "הכרנו באתר הכרויות"
 
היכן מכירים? אחרי שהם מצמצמים לעצמם את האופציות באופן משמעותי, כל מה שנותר לקבוצה זו הוא להמתין  לאחד והיחיד (או האחת והיחידה) שאולי הם יתקלו בו או בה במסיבה/ בעבודה/ בשנת הלימודים החדשה באוניברסיטה,
כמובן שזה יכול לקרות ואופן הכרות זה קורה לכולנו פעמים רבות... אך ברור שאפשר יותר "לזרז" את העניינים אילו היינו קצת יותר פתוחים להכרויות דרך האינטרנט  - הכרויות שמהוות כיום בין 50 ל-60 אחוז בעולם הפנויים פנויות.

עכשיו נשאלת השאלה: כיצד אכיר באינטרנט?

צ'טים / פורומים - דרך קצת בעייתית להכרויות מאחר ולמשתמשים רבים אין תמונה וכולנו יודעים עד כמה תמונה חשובה לקבלת רושם ראשוני מינימלי, תמונה אחת שווה אלף מילים!

הכרויות ברשת חברתית - רשת חברתית זאת דרך נחמדה להכיר אך הבעיה היא שלא תמיד קל לאתר את הפנויים/פנויות שם, צריך לבדוק מה הסטטוס המשפחתי של כל משתמש ולא תמיד רשום סטטוס משפחתי.

איך אמצא את האתר המתאים עבורי?

הרי יש כ"כ הרבה אתרים שקוראים לעצמם "אתר הכרויות", כיצד נדע במי לבחור ובכלל, איך נדע שהמשתמשים הרשומים באתר תואמים פחות או יותר את ציפיותנו ובנוסף רוב אתרי ההכרויות עולים המון כסף.
 
 אז מה עושים?
  1. מחפשים אתר הכרויות עם "טוויסט" של רשת חברתית אשר אינו כרוך בתשלום ומתמקד בקהל יעד בעל תחומי עניין דומים ומשותפים.
  2. חשוב מאוד למצוא אתר בעל עיצוב נקי - כך שהשימוש בו יהיה נוח ככל האפשר ויהיה כיף לחזור אליו.
  3. דבר חשוב נוסף הוא שאותו אתר הכרויות יכלול משתמשים שתואמים את ציפיותכם, כך לדוגמא: אם אתם אנשים יצירתיים באופן כללי אשר מתעניינים  בתחומי האמנות והיצירה, אני בטוח שהייתם שמחים
 להרשם לאתר הכרויות שמאגד בתוכו אנשים יצירתיים נוספים, כך גם תוכלו להכיר חברים חדשים (כמקובל ברשת חברתית) וגם תוכלו להכיר בן/בת זוג (כמקובל באתר הכרויות).

כניסת משתמש

אימייל
סיסמה

חפשו את האהבה שלכם!

אני מחפש
מגיל עד גיל
איזור
רק חברים עם תמונות