שאלות ותשובות

שאלה: איך נרשמים?
תשובה: אין פשוט מזה, ממלאים אחר השדות השונים באתר,כדי להבטיח את שלמות הכרטיס יש למלא את כל השדות המסומנים כשדות חובה ולעבור בין שלבי ההרשמה השונים, נכון בתחילה זה נראה הרבה, אך הכרטיס הזה אמור לייצג אתכם ברמה הטובה ביותר. כדאי לשים דגש על השדות הפתוחים כגון "אודותיי", שדות אלו יאפשרו לכם להציג את עצמכם באופן יותר אישי ויותר מייצג.

שאלה: למה אנו מבקשים לאמת כתובת דואר אלקטרוני?
תשובה: כל הודעה הנשלחת אליכם באתר מתקבלת גם כהודעה בתיבת הדואר האישית שלכם, זאת כדי להבטיח שקיבלתם את הפניה בזמן וכדי שתוכלו להשיב אליה בהקדם. כמו כן אנו שולחים מדי פעם עידכונים על תוספות וחדשות באתר.

שאלה: מדוע חשוב להוסיף תמונה לאתר?
תשובה: מבחינת סטטיסטית חברים המוסיפים תמונות לאתר הכרויות מעלים בעשרות אחוזים את כמות הצפיות בכרטיסים שלהם ואת הפניות אליהם בהתאם. כמו כן כרטיס עם תמונה מקודם בתוצאות החיפוש על חשבון כרטיסים ללא תמונות, רוב המשתמשים בוחרים מלכתחילה בהצגת חברים עם תמונות בלבד.

שאלה: מהי החשיבות בהעלאת תמונה ראשית איכותית לכרטיס?
תשובה: תמונה ברורה משפרת את תנאי הצלחתכם באתר הכרויות , תמונות איכותיות בעלות גודל סביר, לא מטושטשות, ברורות המציגות את פניכם בצורה ברורה, רצוי בתאורה נאותה, ללא משקפי שמש שמציגה אתכם על הצד הטוב ביותר, הימנעו מהוספת תמונות קבוצתיות מבלי לשאול את המצולמים הנוספים בתמונה.

שאלה: מהי תמונה פרטית?
תשובה: תמונה פרטית היא תמונה אשר אתם בוחרים להסתיר משאר גולשי האתר הכרויות, ניתן בעת שליחת הודעה באתר הכרויות לאפשר לנמען ההודעה בלבד לראות את התמונה המוסתרת.

שאלה: מהי משמעות הכפתור "האזור האישי שלי"?
תשובה: בצידו הימני של סרגל הכפתורים העליון יופיע הכפתור "האזור האישי שלי", לחיצה עליו תיקח אתכם לדף הבית ובו ריכוז הנתונים אודות חברים שהתעניינו בך והתעניינת בהם, כמו כן פרופילים נבחרים המותאמים לכם אישית על פי נתוני הפרופיל שלכם.

שאלה: מהי משמעות הכפתור "חיפוש מורחב?
תשובה: הכפתור "חיפוש מורחב" הממוקם בסרגל הכפתורים העליון יתן לכם לחפש בצורה יותר מדויקת את בן/בת הזוג האידיאלית. בעמוד זה ניתן להגדיר שדות כגון רמת השכלה, גובה, מצב משפחתי וזיקה לדת. לאחר סימון ההגדרות הרלוונטיות יש ללחוץ הכפתור "חפש"

שאלה: מה משמעות הסמלים המופיעים בכרטיסי החברים באתר?
תשובה: הסמלים נוצרים בשעת פעילות בכרטיס הצד השני, לדוגמא: לחבר שצפה בכרטיסכם יופיע סמל עין ומצידו השמאלי סימן √ . אם אתם צפיתם בכרטיסו יופיע הסימן √ לצידו הימני של סמל העין. אם מופיעים שני סימני √ לצד סמל העין, הדבר מעיד על כי צפיתם בכרטיסים אחד של השני.

שאלה: מה משמעות הסמלים "כן, לא, אולי" המופעים בתוך הלבבות בצידי הכרטיס?
תשובה: הסימונים הללו נועדו לכם המשתמשים על מנת שתוכלו לזכור את התרשמותכם מכרטיס החבר, חשוב לזכור כי הצד השני אינו רואה את הסימונים הללו וניתן גם לשנות אותם בכל עת.

שאלה: כיצד אוכל ליצור קשר עם חברים באתר?
תשובה: דרכי התקשורת באתר רבים, ניתן לנסח פניה אישית בכתב, או לשלוח הודעת קריצה ממבחר ההודעות המוכנות באתר הכרויות , כמו כן ניתן לשלוח מתנה שהיא גלויה עם משפט חיזור ובנוסף אם המשתמש השני מחובר למערכת, ניתן גם לפנות אליו דרך ה-צ'אט (שיחה) באתר ואף באמצעות מצלמות רשת. למתביישים מבינינו ניתן להוסיף כרטיס לרשימת המועדפים וכך לאותת לצד השני כי אתם מתעניינים בו.

שאלה: כיצד להשתמש בחלון הצ'אט?
תשובה: חלון הצ'אט מאפשר לשני משתמשים לנהל שיחה און-ליין במתכונת דומה לתוכנות כגון מסינג'ר, אי סי קיו או צ'אט הפייסבוק. ראשית יש לוודא כי הצד השני אישר את הבקשה לשיחה, הודעה בנושא תתקבל בתוך חלון הצ'אט. כל מה שנשאר זה לכתוב את הודעתכם וללחוץ על כפתור "שלח הודעה" ניתן גם להוסיף סמלים לתוכן ההודעה. כאשר אחד הצדדים מתנתק מן השיחה, תופיע הודעה בנושא.

שאלה: כיצד להפעיל את צ'אט הוידאו?
תשובה: צ'אט הוידאו כקישור מתוך חלון הצ'אט הרגיל, לפני הכניסה אליו יש לוודא כי ברשותכם מצלמת רשת תקינה וכן מיקרופון. לאחר הלחיצה על הקישור יפתח חלון חדש שיבקש ממכם התקנה חד פעמית של תוכנה קטנה המאפשרת צפייה במצלמות הרשת, יש להמתין בסבלנות לסיום ההתקנה ולחכות כי החלון השחור יתחלף בחלון התוכנה עצמה, במצב זה אתם תוכלו כבר לראות את מצלמת הרשת שלכם מופיעה בתוך חלונית במרכז החלון הגדול.
אם לשני הצדדים בשיחה ישנן מצלמות רשת, אתם תראו לאחר זמן קצר שני חלונות וידאו בתוך חלון הצ'אט הכולל.
אם אין ברשותכם מיקרופון או רמקולים ניתן להשתמש במקביל גם בחלון הצ'אט הרגיל.

שאלה: כיצד אוכל לדווח על פניה לא הולמת מצד חברים באתר?
תשובה: צוות
DATE4LOVEאתר הכרויות
עושה ככל הניתן על מנת לשמור על חווית גלישה בטוחה ונעימה, במידה והרגשתם כי משתמש עבר על חוקי האתר לרבות פניה באופי לא הולם ופוגעני, אנו מבקשים כי תשלחו לנו הודעה בנושא אל הכתובת [email protected] או במקביל דרך הכפתור "צור קשר" המופיע בסרגל הכפתורים העליון של האתר.

כניסת משתמש

אימייל
סיסמה

חפשו את האהבה שלכם!

אני מחפש
מגיל עד גיל
איזור
רק חברים עם תמונות