הכרויות בפייסבוק

הפייסבוק, כרשת החברתית נפוצה מאוד בקנה מידה עולמי הפכה כמתבקש לפלטפורמת היכרויות לכל דבר עקב עם זיהוי הפוטנציאל הזה בקרב מתפתחים נוצרו גם אופציות היכרויות נוספות בתוך הפייסבוק עצמו.

פלטפורמה אינטרנטית אשר מקשרת בין אנשים מכל קצוות תבל ומאפשרת צפייה בתמונות ופרטים על חייהם, מן הצפוי שתהפוך לשדה היכרויות נרחב. שכן, איפה עוד ניתן לברר פרטים כה אישיים על אדם כמו דברים שהוא אוהב, תמונותיו במצבים שונים, מהו מקום עבודתו, גילו, תחביביו ועוד, ללא המבוכה שבמפגש או ביצירת קשר פנים מול פנים? הפייסבוק למעשה עושה את אותה פעולה שעושים אתרי היכרויות פרט לעבודה שהוא ניתן בחינם , כולם כמעט משתמשים בו וזוהי לא מטרתו המוצהרת שזהו יתרון בפני עצמו. במהלך השנים, למדו מפתחי הרשת החברתית איך להשאיר אותה רלוונטית ולפתח אותה כך ששימושיה רק יתרחבו, ואנשים ישתמשו בה כך או כך, וההיכרות  היא תוצר לוואי מתבקש ולעיתים אף ורצוי.
 

דרכים להכרויות בפייסבוקכאמור, לאחר שזוהה הפוטנציאל של פייסבוק כבסיס טוב להכרויות על רקע רומנטי ו\או מיני, החלו להתפתח עזרים שונים על מנת לסייע למשתמשים במישור הזה ובנוסף גם להגדיל את התנועה ולמשוך משתמשים נוספים. בפייסבוק החלו להופיע יישומים שונים שמטרתם היא היכרות נטו- כמו אתרי היכרויות קטנים בתוך הפייסבוק עצמו שמגולמים בצורת אפליקציה שימושית. כך למשל, מהראשונות בתחום הופצה האפליקציה "r u interested?" שאפשרה למלא שדות חיפוש ולאחר מכן לברור מבין תמונות רבות בהתאם לחיפוש למי רוצים לשלוח תגובה, בצורת הודעה קריצה או אייקון. האפליקציה עצמה הייתה חינמית בעוד שאפשרויות נוספות בה דרשו תשלום. במשך הזמן החלו להתפתח עוד ועוד אפליקציות מהסוג הזה, אשר ביניהן ניתן למצוא את  Dating Book והאפליקציה הנפוצה בשימוש לאחרונה– "Let's Date", שתיהן אפליקציות היכרויות חינמיות המבוססות על שימוש ברשת החברתית.

נוסף על האפליקציות הייעודיות לכך, ישנם גם עמודיי היכרויות לתחומים ספציפיים שחבריהם מציגים עצמם ומה הם מחפשים בבני זוג או בשותפים למטרות סקס, והכרויות שקורות כל העת על גביי הפייסבוק בצורה בלתי מתוכננת וללא עזרים- כאשר הפייסבוק מציע לצרף חבר חדש עם חברים משותפים וכדרך היתקלויות מקריות.
כך או כך, בעזרת אפליקציות, עמודים וגם ללא כל עזרה מכוונת- הפייסבוק מהווה כיום את אחת מפלטפורמות ההיכרויות הבולטות והמרכזיות במרחב האינטרנטי.

כניסת משתמש

אימייל
סיסמה

חפשו את האהבה שלכם!

אני מחפש
מגיל עד גיל
איזור
רק חברים עם תמונות